Choď na obsah Choď na menu

Inšpirácie-dospelí

Sprevádzam niekoľko rokov a rada svojim klientom vychádzam v ústrety. Vaše prehliadky, výlety či túry naplánujem presne tak, ako by mali vyzerať podľa Vašich prianí a predstáv. Obvykle sa plánuje buď na pol dňa, čo sú asi 4 hodiny. Kto chce vidieť veľa a zvládne aj 8 hodín,  zostavíme program na celý deň. Rovnako ak treba program rozložiť na viac dní, je to o nás a našej vzájomnej dohode, čo všetko by ste chceli do programu zahrnúť. Rada Vám poradím, som tu ako doma a viem odhadnúť čas, čo kde ako trvá, ak je potrebné presunúť  sa dopravou.

baloniklogonov11w.png

Predtým než naplánujeme, potrebovala by som vedieť:

  • koľko Vás je a v akom veku
  • aké tempo uprednostňujete, či skôr ležérne alebo radšej svižné, aby ste stihli veľa pamiatok
  • čo máte radi, niekto je viac zameraný na kostoly, iný má radšej múzeá, ďalší sa bojí výšok, každý z nás je Originál
  • ak máte nejaké špeciálne potreby, je dobré o nich vedieť, aby sme našli riešenia, napr. ak ste na niečo alergickí  a pod.
  • máte niečo v pláne čo určite chcete vidieť alebo navštíviť ? Povedzte mi o tom, zahrnieme to do programu ako prioritu, každá pamiatka má svoje otváracie hodiny a je dobré si ich vopred preveriť

Počasie nás neprekvapí, vždy mám záložný plán pre deti aj pre dospelých :-)

Pri našich prehliadkach Vám rada porozprávam o živote vo Francúzsku, mesto a ľudia v ňom sa Vám budú zdať bližší, keď budete mať znalosti o ich miestnej kuchyni, o zvykoch a tradíciách v rodine, o práci a kultúrnych záležitostiach. Ak viete niečo po francúzsky, neváhajte to použiť, to vždy roztopí ľady v komunikácii s domácimi obyvateľmi. Odmenia sa Vám  úsmevom a priateľským prístupom.

 

Rubriky