Choď na obsah Choď na menu

Prehliadky

Sacré CoeurObjavovať Paríž v sprievode skúseného sprievodcu je možnosť ako sa k mestu priblížiť čo najviac. Pamiatky „ožijú“, ak si o nich vypočujete podrobnosti z minulosti a čo sa s nimi deje dnes. Zrazu sa Vám mesto bude zdať známejšie.

Prehliadkou s osobným sprievodcom môžete spoznať spôsob života Parížanov, ich obľúbené reštaurácie, všímať si ich štýl obliekania, ba možno odpozorovať ich „art de vivre“ (umenie žiť). Zastaviť čas a vychutnať si správny moment.

Váš vlastný sprievodca sa bude venovať len Vám a umožní Vám vidieť Paríž tak, ako by ste boli priateľom sprievodcu. Ak ste prišli ako turisti, môžete odísť ako Parížania alebo sa nimi stať počas Vašej návštevy. Prehliadky sú autentickými ukážkami šarmu a elegancie mesta, spoznáte skryté miesta pred húfmi turistov, necháte pracovať svoju predstavivosť ako sa žilo kedysi a ako v súčasnosti.

Potenciál Paríža je tak vysoký, že ani pri dokonalom itinerári s profesionálom jedna návšteva Paríža skrátka nestačí. Ako lokálny sprievodca stále spoznávam zaujímavé miesta a stále je kam ísť. Presvedčte sa sami. Pozvánku Vám ponúkam už teraz.

baloniklogonov11w.png

Prehliadky:

Okruh "Som prvýkrát v Paríži"

Okruh pre romantikov

Okruh vo Versailles

Prehliadka Latinskej štvrte

Prehliadka štvrte Marais

Prehliadka štvrte Montmartre

Špeciálne zamerané prehliadky

Výlety mimo Paríž:

Výlet do Champagne vlakom TGV

Výlet do Disneyland Paris

Výlet do údolia rieky Loire

Výlet do zámkov v okolí Paríža

Výlet na Omaha Beach, vylodenie v Normandii